Ndërlidhjet

Kupa e Kampionëve: Liverpul - Çelzi


Është tërhequr shorti i çerekfinales Kupës së Kampionëve në futboll i cili ka përballur Liverpulin dhe Çelzin. Takim tjetër interesant është ai ndërmjet Barcelonës dhe Bajernit. Në dy takimet tjera takohen Mançester Junajted – Porto dhe Villareal – Arsenal.
Takimet e para zhvillohen më 7 dhe 8 prill, ndërsa ndeshjet e kthimit më 14 dhe 15 prill.
XS
SM
MD
LG