Ndërlidhjet

Në një mesazh televiziv, presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, i ka bërë thirrje Iranit për "një fillim të ri" në raportet e tij me SHBA-të. Shumë qytetarë iranianë e kanë mirëpritur fjalimin dhe synimin e presidentit Obama.

XS
SM
MD
LG