Ndërlidhjet

Kaliforni: Vriten tre policë


Një person në Kaliforni ka vrarë tre oficerë policie dhe ka plagosur dy të tjerë gjatë një shkëmbim zjarri. Gjithçka filloi në një ndalesë trafiku e që u shndërrua më vonë në betejë të armatosur.

Autori u vra më vonë gjatë një shkëmbimi të dytë zjarri me policinë në një apartament.
XS
SM
MD
LG