Ndërlidhjet

Obama takohet me Scheffer


Presidenti amerikan Barack Obama takohet nesër në Shtëpinë e Bardhë me shefin e NATO-s.

Obama dhe Jaap de Hoop Scheffer do të diskutojnë takimin kyç që ka Aleanca muajin e ardhshëm.

Lajmi bëhet i ditur nga Shtëpia e Bardhë.
XS
SM
MD
LG