Ndërlidhjet

Gruaja më e vjetër feston 115 vjetorin


Gertrude Baines, gruaja që njihet si personi më i moshuar në botë ka festuar ditëlindjen e 115-të. Baines, e cila jeton në Los Anxhelos, ka marrë dhe një letër urimi nga presidenti Obama.

Baines ia dedikon jetëgjatësinë jetës së rregullt pa alkool dhe cigare si dhe besimit të saj tek Zoti.
XS
SM
MD
LG