Ndërlidhjet

Topi: Votoni masivisht në 28 Qershor


Qytetarët shqiptarë të marrin pjesë masivisht në zgjedhjet e përgjithshme të 28 qershorit. Ky ka qenë mesazhi i presidentit të Shqipërisë Bamir Topi.

Ai ka shtuar se zgjedhjet e ardhshme janë shumë të rëndësishme për integrimin e vendit në BE.

Mesazhet e presidentit erdhën nga Korça në ditën e Pashkëve. Topi zgjodhi Korçën të uronte besimtarët ortodoksë për Pashkët dhe të vlerësonte lart raportet mes bashkësive fetare në Shqipëri.
XS
SM
MD
LG