Ndërlidhjet

FMN: Kriza do kushtojë 4 trilionë dollarë


Kriza globale financiare do t'i kushtojë botës mbi 4 trilionë dollarë, ka bërë të ditur Fondi Monetar Ndërkombëtar.

Parashikimi i Fondit është më i lartë se i mëhershmi dhe mbulon periudhën nga mesi i vitit 2007 deri në vitin 2010.
XS
SM
MD
LG