Ndërlidhjet

SHBA:Tre të vrarë afër Univerzitetit Xhorxhia


Tre persona janë vrarë në teatrin afër Univerzitetit Xhorxhia në SHBA, ndërsa policia është vënë në kërkim të autorit të vrasjes që mendohet të jetë një profesor i marketingut.
Sipas të dhënave të para të policisë, 56 vjeçari, Xhorxh Zinkhan, për motive deri tash të pa njohura, ka vrarë gruan e tij dhe dy persona tjerë, ndërsa ka plagosur dy vetë.
XS
SM
MD
LG