Ndërlidhjet

Liverpul ruan hapin me Mancester Junajtedin


Ekipi anglez i futbollit Liverpul ka mundur sot me rezultat 3 : 0 Njukastlin dhe ka ruajtur gjasat për të fituar titullin e kampionit pasi që mbetet pas Mançester Junajtedit vetëm 3 pika. Golat për Livepulin i kanë shënuar Benajun, Kajt dhe Lukas.
XS
SM
MD
LG