Ndërlidhjet

Kabul: 11 të vrarë nga sulmi vetëvrasës


Raportohet se nga sulm vetëvrasës janë vrarë 11 vetë në provincën Helmand, në jug të Afganistanit.

Një zyrtar lokal ka thënë se 15 të tjerë janë plagosur nga ky sulm, që ndodhi afër një konvoji të forcave ndërkombëtare dhe afgane të sigurisë.
XS
SM
MD
LG