Ndërlidhjet

Një i vdekur e dy të plagosur në SkraparNga shpërthimi në një uzinë të çmontimit të municioneve në Shqipëri ka gjetur vdekjen një person dhe janë plagosur dy të tjerë. Ngjarja tragjike ka ndodhur në Skrapar.

Të tre personat ishin punonjës në uzinën e çmontimit.
XS
SM
MD
LG