Ndërlidhjet

Riker: Zgjedhjet të jenë të qeta, të lira e të drejtaAmbasadori i Shteteve të Bashkuara në Shkup, Filip Riker, ka bërë thirrje që zgjedhjet e ardhshme parlamentare në Maqedoni të jenë të drejta, dhe mbi të gjitha të qeta.

"I ftoj të gjithë udhëheqësit politik që të mbajnë zgjedhje të lira e të drejta dhe mbi të gjitha zgjedhje të qeta në 5 qershor, të cilat janë shumë të rëndësishme për të ardhmen e Maqedonisë", tha ambasadori Riker në Tetovë pas takimit me kreun e PDSH-së, Menduh Thaçi.
XS
SM
MD
LG