Ndërlidhjet

UEFA i refuzon ankesat e Realit dhe BarcelonësReali i Madridit dhe Barcelona e kanë shmangur veprimin disciplinor nga UEFA lidhur me ndeshjen e parë të gjysëmfinale në Kupën e Kampionëve.

UEFA tha se i ka hedhur poshtë ankesat e Barcelonës për komentet e trainerit të Realit Zhoze Murinjo, si dhe protestat e Realit për sjelljen e futbollistëve të Barcelonës pas ndeshjes, të cilën ata e fituan 2-0.
XS
SM
MD
LG