Ndërlidhjet

Prishtinë: Sërish kërcënim i rrejshëm me bombë


Ministria e arsimit, shkencës dhe teknologjisë është evakuar sot nga ndërtesa pasi që më parë policia kishte marrë një njoftim për bombë të kurdisur.
Arbër Beka zëdhënës i policisë së Kosvës ka deklaruar se pjestarët e organeve të rendit kanë kontrrolluar ndërtesën e ministrisë dhe rreth orës 10 e 30 minuta ka rezultuar se kërcënimi ka qenë i rrejshëm.
XS
SM
MD
LG