Ndërlidhjet

Bajden viziton Kosovën më 21 maj


Nënpresidenti amerikan Xhoe Bajden do vizitoj javën e ardhshme tre vende të Ballkanit – Bosnjën, Serbinë dhe Kosovën.
Më 19 maj, përkatësisht të martën nënpresidenti Bajden do të vizitoj Bosnjën, të mërkurën më 20 maj Serbinë, ndërsa më 21 maj ai do të vizitoj Kosovën.
XS
SM
MD
LG