Ndërlidhjet

Bruksel: Zjarr në ndërtesën e KE


Në selinë e Komisionit Evropian në Bruksel rreth ores 13 ka shpërthyer zjarr i madh që ka kushtëzuar evakuimin e disa mijëra të punësuarve në këtë institucion. Në ndërtesë aktualisht gjenden vetëm zjarrëfikësit dhe ekipet shpëtimtare. Tash për tash nuk dihet nëse ka të plagosur ose viktima.
XS
SM
MD
LG