Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Zëdhënësja: Mjeku i Xheksonit nuk është i dyshuar


Një zëdhënëse e mjekut, që ishte afër yllit të pop muzikës, Majkëll Xhekson, në çastet kur ai vdiq, tha se dr. Konrad Mjuri ishte takuar për të dytën herë me policinë dhe se ai nuk konsiderohet i dyshuar.

Sipas zëdhënëses, takimi i mjekut me policinë është bërë për të “qartësuar disa çështje jokonsistente”.

Më herët, familjarët e këngëtarit të ndjerë, Xhekson, kishin kërkuar edhe autopsinë e dytë, për shkak se ata ende kishin disa paqartësi lidhur me vdekjen e tij.
XS
SM
MD
LG