Ndërlidhjet

Ze Roberto kalon në Hamburg


Mesfushori i Brazilit, Ze Roberto, ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me Hamburgin. Ish-reprezentuesi i Brazilit në Hamburg ka kaluar nga Bajerni i Mynihut.

Para Bajernit, Ze Roberto kishte luajtur edhe për Bajerin e Leverkuzenit, Realin e Madridit, Santoshin, Flamengon dhe Portugesën.
XS
SM
MD
LG