Ndërlidhjet

Obama në Ganë


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barak Obama, mbrëmë vonë ka arritur për vizitë në Ganë.
Obama në Ganë ka shkuar nga Italia ku morri pjesë në samitin e G8-tës. Gjatë qëndrimit në Itali, Obam është takuar dhe ka biseduar edhe me Papa Benediktin e XVI.
XS
SM
MD
LG