Ndërlidhjet

Tenesi: U zu vrasësi i dyshuar i pesë vetëve


I dyshuari për vrasjen e pesë vetëve në shtetin amerikan, Tenesi, është arrestuar, ka njoftuar policia.

Një zëdhënëse e policisë tha se pesë kufoma janë gjetur dje në dy shtëpi në venbanimin, Fajetevil. Ky vendbanim ka afro 7 mijë banorë dhe gjendet 145 kilometra në jug të Neshvillit.
XS
SM
MD
LG