Ndërlidhjet

Prishtinë: 11 nga 13 të arrestuarit mbrohen në liri


Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Besim Hoti, në orët e pas ditës, ka bërë të ditur se 11 nga 13 personat e arrestuar gjatë ditës së djeshme, të cilët akuzohen se janë të përfshirë në krim të organizuar, janë liruar të mbrohen në liri.

Ndërsa, dy të tjerët, një gjyqtar dhe një avokat, vazhdojnë të jenë të ndalur deri në një vendim tjetër nga ana e gjykatës.
XS
SM
MD
LG