Ndërlidhjet

Liverpul siguron përforcimin e tretë


Klubi i futbollit Liverpul ka siguruar edhe përforcimin e tretë para fillimit të kampionatit të ri. Sot kontratë katër vjeçare për Liverpulin ka nësnhkruar portieri brazilian i klubit Palmeiras Diego Kavaleri.
Më heret në rradhët e Liverpulit kishin kaluar zvicerrani Filip Degen dhe italiani Andrea Dosena.
XS
SM
MD
LG