Ndërlidhjet

Francë: Sarkozi u dërgua në spital


Presidenti francez, Nikolas Sarkozi, është dërguar në spital pasi ishte sëmurë gjatë vrapimit.

Ndihmësit e tij thanë se presidenti 54 vjeçar, kishte ndjerë dhembje dhe menjëherë është dërguar në një spital ushtarak.

Zoti Sarkozi ishte në një shtëpi pushimi jashtë Parisit.

Ai rregullisht vrapon dhe është i interesuar për çiklizëm.
XS
SM
MD
LG