Ndërlidhjet

Rasti Xhekson: U kontrollua zyra e mjekut


Agjentët federalë kanë kontrolluar shtëpinë dhe zyrën e doktorit Konrad Murej, që ishte mjek personal i këngëtarit të ndjerë, Majkëll Xhekson, në kuadër të hetimeve lidhur me dyshimet se barnat e forta për fjetje kanë shkaktuar vdekjen e yllit të pop muzikës.

Pas tri orësh të kontrollimeve, polica e Los Anxhelosit dhe agjencitë e tjera kanë marrë disa gjëra.

Avokati Eduard Çernof tha se mjeku Murej ishte i pranishëm gjatë kontrollimit.
XS
SM
MD
LG