Ndërlidhjet

Berluskoni: Milani nuk është në shitje


Klubi i futbollit Milan nuk është në shitje, ka deklaruar pronari dhe kryetari i këtij klubi, Silvio Berluskoni.
Shtypi italian ka raportuar se për blerjen e Milanit janë të interesuar disa biznismenë të Izraelit.
“Këto janë llafe. Nuk ka asgjë të vërtetë në pohimet për shitjen e Milanit”, ka thënë Berluskoni.
XS
SM
MD
LG