Ndërlidhjet

Pragë: Streetball Kosova shënoi katër fitoreEkipi i Kosovës në streetball “Streetball Kosova” ka fituar katër ndeshje pa asnjë humbje në ditën e dytë të turneut ndërkombëtar që po mbahet në Pragë.

Dje në ditën e parë të turneut, ekipi kosovar shënoi një fitore dhe dy humbje.

Ekipi kosovar ishte në mesin e 16 ekipeve pjesëmarrëse nga Çekia, Lituania, Letonia, Sllovakia, Polonia dhe Hungaria.
XS
SM
MD
LG