Ndërlidhjet

11 të vrarë në Pakistan


Zyrtarët pakistanezë thanë se të paktën 11 njerëz, shumica militantë islamistë, janë vrarë në shkëmbim zjarret në rajonin e trazuar veriperëndimor të Pakistanit.

Ata thanë se incidentet kanë ndodhur në qytetet Banu dhe Hauazi.
XS
SM
MD
LG