Ndërlidhjet

Fotografitë e liderit çeçen, Ramzan Kadirov, mund të shihen gjithkah nëpër qytetin e Groznit, të përcjella me falënderime dhe mirënjohje. Por, korrespondenti i Radios Evropa e Lirë, Gregory Feifer, gjatë vizitës së fundit, ka zbuluar se ekzistojnë shenja të thella të frikës nën lustrën e optimizmit.

XS
SM
MD
LG