Ndërlidhjet

Pakistan: Sulme të reja në luginën SuatTre ushtarë pakistanezë e humbën jetën kur një sulmues vetëvrasës u përplas me makinën në një postbllok në luginën Suat në veriperëndim të Pakistanit.

Ky është i pari sulm vetëvrasës në Suat prej muajit korrik, kur qeveria tha se ofenziva ushtarake kundër talibanëve të Pakistanit në luginë dhe zonat për rreth ka qenë mjaft e suksesshme.
XS
SM
MD
LG