Ndërlidhjet

Arrestohen shqiptarë e serbë për krim të organizuar


Policia e Kosovës ka arrestuar shtatë persona nën dyshimin se janë të përfshirë në krim të organizuar.

Zëdhënësi i Policisë Arbër Beka ka thënë se arrestimi është kryer mbrëmë rreth orës 22 e 30 në qytetin e Vushtrrisë.

Në mesin e të arrestuarve janë tre shtetas të Serbisë, dy serbë dhe një boshnjak si dhe katër shqiptarë të Kosovës.
XS
SM
MD
LG