Ndërlidhjet

Rusi: Tetë të vdekur, 54 të zhdukur


Tetë persona kanë humbur jetën dhe 54 të tjerë llogariten të zhdukur pas aksidentit të ndodhur në një uzinë hidroelektrike ne Rusi.

Incidenti ndodhi në një rajon të Siberisë gjatë riparimeve që po bëheshin në uzinë.
XS
SM
MD
LG