Ndërlidhjet

Obama flet për Irakun dhe Afganistanin


Presidenti amerikan Barak Obama do të flasë për konfliktet në Irak dhe në Afganistan.

Obama do të mbajë një fjalim në kuvendin e organizatës së veteranëve që kanë luftuar jashtë vendit.

Pritet që presidenti amerikan të flasë mbi zhvillimet e fundit nëAfganistan e Irak, ku SHBA-të janë të përfshira ushtarakisht.
XS
SM
MD
LG