Ndërlidhjet

Kryeministri çek vizitë Kosovës


Kryeministri i Republikës së Çekisë Jan Fisher viziton sot Kosovën.

Ai në orët e pasdites pritet të takohet me presidentin e Kosovës Fatmir Sejdiun si dhe me kryeministrin Hashim Thaçin.

Nuk janë bërë të ditura çështjet se për çka do të bisedohet në këto takime.
XS
SM
MD
LG