Ndërlidhjet

Berisha takohet me Ahmetin


Kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha ka vlerësuar kontributin e Bashkimit Demokratik për Integrim në zhvillimet e brendshme në Maqedoni. Berisha ka theksuar edhe raportet shumë të mira mes Shkupit dhe Tiranës.

Komentet e mësipërme u bënë në takimin e zhvilluar sot mes zotit Berisha dhe kryetarit të BDI-së Ali Ahmeti.
XS
SM
MD
LG