Ndërlidhjet

Pakistan: 12 policë të vrarë


Së paku 12 policë kufiri u vranë nga një sulm vetvrasës në pikën kryesore të kalimit mes Afganistanit dhe Pakistanit.

“Ngjarja ndodhi derisa policët po hanin iftarin”, tha një zyrtar rajonal për agjencinë Reuters.
XS
SM
MD
LG