Ndërlidhjet

Sonte varroset Majkëll XheksonMajkëll Xhekson, mbreti i muzikës pop do të varroset sonte në Los Angeles në orën 19 sipas kohës lokale amerikane në praninë e miqve dhe anëtarëve më të ngushtë të familjes.

Majkëll Xhekson vdiq në 25 qershor nga doza e tepërt e barërave, ndërsa mjeku i tij personal është akuzuar për vrasje.
XS
SM
MD
LG