Ndërlidhjet

Irak: Nga sulmi me bombë – 7 të vrarë


Policia irakiane thotë se nga një shpërthim i një makine bombë, në një postbllok policor afër qytetit perëndimor, Ramadi, sot janë vrarë së paku shtatë vetë dhe plagosur 16 të tjerë.

Raportohet se në mesin e civilëve të vrarë ishin edhe tre policë.
XS
SM
MD
LG