Ndërlidhjet

Zyrtarizohet fraksioni anti-Rama në PS


Kundërshtarët e kryetarit të Partisë Socialiste në detyrë Edi Rama, kanë zyrtarizuar Brenda PS-së “Lëvizjen e mendimit ndryshe”.

Arben Malaj, Ben Blushi, Andis Harasani, Kastriot Islami dhe të tjerë përfaqësues të Partisë Socialiste do të zhvillojnë të premtem takimin e parë me bazën rozë. Arben Malaj tha në një konferencë për shtyp se takimi është pjesë e nje konsultimi të gjerë me socialistët për t’i informuar mbi situatën pas zgjedhjeve dhe nevojën e ndryshimeve në statutin e partisë.
XS
SM
MD
LG