Ndërlidhjet

Ndëpritet greva e urisë


Familjaret e personave të pagjetur e kanë ndëprerë sot grevën e urisë, pas një takimi që kanë zhvilluar me presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiu dhe ministren e Drejtësisë, Nekibe Kelmendi.

Greva është ndërprerë, siç u tha, pas zotimeve për një angazhim më të fuqishëm në identifikimin sa më të shpejtë të 405 mbetjeve mortore.
XS
SM
MD
LG