Ndërlidhjet

Basketboll: Spanja e Serbia në finale


Spanja dhe Serbia do të luajnë në ndeshjen finale të kampionatit evropian të basketbollit. Ndeshja do të zhvillohet sot në Katovice të Polonisë.

Në ndeshjet gjysmëfinale Serbia mundi Slloveninë, kurse Spanja mundi Greqinë.
XS
SM
MD
LG