Ndërlidhjet

Serbi: Shtohen sulmet ndaj të huajve


Një turist australian është sulmuar në parkun qëndror të Beogradit. 25 vjeçari është i huaji i dytë që sulmohet brenda katër ditësh në kryeqytetin serb.

Të enjten e kaluar një 28 vjeçar francez u sulmua në Beograd nga huliganët e futbollit dhe vazhdon të jetë në gjendje kritike për jetën.
XS
SM
MD
LG