Ndërlidhjet

Irak: 18 të vdekurSë paku 18 persona, nga të cilët 10 anëtarë të forcës irakiane të sigurisë, kanë vdekur nga sulmet me bomba në Irak.

Incidenti më i përgjakshëm gjatë 24 orëve të fundit ndodhi pranë qytetit të Ramadit, në rrugën që lidh Irakun me Sirinë dhe Jordaninë.
XS
SM
MD
LG