Ndërlidhjet

KS diskuton për KosovënRaporti i Sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së për Kosovën do të diskutohet sot në Këshillin e Sigurimit.

Në mbledhjen e rradhës do të marrin pjesë shefi i UNMIK-ut, Zanier dhe ministrat e jashtëm e të Kosovës dhe Serbisë.
XS
SM
MD
LG