Ndërlidhjet

Bagdad: Katër të vrarë nga shpërthimet


Raportohet se së paku katër vetë janë vrarë nga dy shpërthime të bombave në Bagdad.

Policia tha se janë plagosur edhe 9 të tjerë.

Shpërthimet ndodhën në një shitore në pjesën perëndimore të qytetit dhe në një autobus me udhëtarë.
XS
SM
MD
LG