Ndërlidhjet

Barcelona humb me të panjohurBarcelona, fituesja e kupës së kampioneve vitin e kaluar, ka humbur 2-1 në fushën e vetë përballë rusëve të Rubin Kazanit. Një tjetër rezultat i papritur ishte fitorja 4-1 e rumunëve të Unirea Urziçenit ndaj Rangers të Gllasgout.

Befasi ishte dhe barazimi i Dinamos së Kjevit me Milanin në ndeshjen e luajtur në Itali.
XS
SM
MD
LG