Ndërlidhjet

Kabul: Humbin jetën 4 trupa amerikaneKatër ushtarë amerikanë kanë humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e përplasjes së dy helikopterëve. Incidenti tragjik ndodhi mëngjesin e sotëm në jug të Afganistanit.

Burimet amerikane kanë pohuar se bëhet fjalë për aksident dhe jo ndonjë sulm armik.
XS
SM
MD
LG