Ndërlidhjet

13 futbollistë të Betis me gripin H1N1


Klubi spanjoll i futbollit në kategorinë e dytë Real Betis ka bërë të ditur se disa futbollistë të këtij ekipi kanë simptomet e gripit H1N1.
Shtypi spanjoll ka raportuar se 13 futbollistë të këtij klubi janë të infektuar me virusin e këtij gripi. Rrjdhimisht, udhëheqësit e këtij klubi kanë thënë se nuk është e sigurtë nëse takimi i ligës së dytë ndërmjet Betsi dhe Vilareal B do të zhvillohet.
XS
SM
MD
LG