Ndërlidhjet

I dyshuari vret hetuesinPersoni që po merrej në pyetje, lidhur me sulmet vetvrasëse të para pak ditëve në Bagdad, ka vrarë hetuesin. I dyshuari rrëmbeu armën e një prej rojave dhe goditi oficerin hetues.

I arrestuari akuzohej për vrasjen e 155 personave në Bagdad të djelën e kaluar.
XS
SM
MD
LG