Ndërlidhjet

Gripi detyron Elton Xhon t'i shtyjë 5 koncerteYlli i pop muzikës britanike, Elton Xhon, është detyruar të ndërpresë turneun e tij të paraparë për nëntor për shkak të një infekcioni bakterial dhe gripit.

Elton Xhon, 62 vjeçar, i ka shtyrë pesë koncertet ne Angli, Irlandë dhe Amerikë, ku gjate nentorit duhej të paraqitet bashkë me Billi Xhoel.

Zëdhënësi i Elton Xhonit ka thënë se shpreson që pop ylli do te kthehet së shpejti në skene, njoftoi agjencia Rojters.
XS
SM
MD
LG