Ndërlidhjet

Thaçi: Situata e sigurisë, pozitive“Situata e përgjithshme e sigurisë në Kosovë është e qetë dhe shumë stabile”, tha kryeministri Hashim Thaçi në hapje të takimit të Këshillit të Sigurisë kombëtare.

Thaçi vlerësoi bashkëpunimin e mirë mes KFOR-it, EULEX-it, Policisë së Kosovës, FSK-së dhe AKI-së.
XS
SM
MD
LG